O nás

Něco málo o naší historii

Během svých cest po mezinárodních soutěžích, tehdy jako reprezentant ČR ve standardních tancích, jsem sledoval dění na trhu služeb v tanečním světě. Viděl jsem veliký potenciál ke zlepšení, a to jak u nás, tak u zavedených firem na světové scéně. V roce 1996 se zrodil podnikatelský plán a pustili jsme se do toho.

Cílem bylo poskytnout prvotřídní servis a výrobky soutěžícím v latinskoamerických a standardních tancích. Velmi brzy začala vzrůstat poptávka a hromadily se i zakázky na slavnostní šaty a závodní dresy pro různá jiná odvětví sportu.
V roce 2000 jsme otevřeli první obchod v centru Prahy, kde profesionálové i lajci mají k dispozici široký sortiment obuvi, tréninkového a volnočasového oblečení a závodních šatů světové kvality. Firma stále rozšiřuje pole působnosti, dnes najdete obchody Heller Dance and Fashion v Praze, v Brně i v Ostravě.

Naším posláním v Heller Dance and Fashion je nabídnout na prodejních místech i online širokou škálu nejlepších světových značek taneční obuvi a specializovaných výrobků a dopřát zákazníkům mimořádný požitek z tance. Zakázková výroba šatů klientům ze všech koutů světa nabízí vynikající poměr kvality a ceny.

Naším dalším cílem je rozšiřovat pole působnosti ve světě módy a přenést náš unikátní tvůrčí rukopis do designu zakázek pro náročné klientky a klienty.

Přijďte nás navštívit.


 

S přáním všeho dobrého,

Tomáš Heller
ředitel Hellerdance and Fashion

 

 

Náš tým

Brzy pro vás doplníme foto …

 

 

Pro firmy

IČO: 26158850
DIČ: CZ26158850


HELLER s.r.o.
Vladislavova 6/1388
Praha 1, 110 00

 

 

 

frame-scrollup